CB Dios darem

Cena: Cena: na dotaz Původní cena:

Skladem

Čtěte pozorně a vždy vyplňujte potřebné údaje pro vyhodnocení žádosti

Vaše radost je naše radost.
Tento produkt je skutečný silák a my jej zasíláme tam, kde je jeho síly zapotřebí. 
Pokud znáte někoho, kdo opravdu potřebuje surový konopný olej, tak neváhejte objednat.
V poznámce u objednávky prosíme napište věk, diagnózu a stupeň nutnosti ! děkujeme že vyplníte napoprvé, nemusíme Vás dotazovat mailem a každý člověk je vyhodnocen rychleji, což je potřebné v době, kdy si nemůžeme dovolit mrhat časem.  děkujeme za pochopení

1 = hodil by se. 2 = velmi by se hodil. 3 =  je na čase. 4 = nutně potřeba. 5 = posílejte ihned

V balíčku zasíláme ve většině případů přes 50ml = cca 1330kapek. Takové množství je dostatečné pro docílení ,, životní změny,, proto prosíme objednávejte vždy jen jedno balení!

Ve výběru dopravy zadejte osobní odběr a platba hotově, tím bude vše za 0 korun. Adresu pro doručení ale zadejte :D  Zasláno bude přes Českou poštu dopisem na naše náklady.
Pokud si chcete objednat další produkty, tak zadejte klasické poštovné a dobírku.
Celý výtěžek z vaší objednávky bude opět přeměněn v produkt CB Dios a darován dalším lidem :)  
Děkujeme, že s námi podáváte pomocnou ruku tam, kde je jí skutečně potřeba. 
Dobré Konopí vám (do)přeje zdraví :) 

Dar musí být zároveň klasifikován jako reklamní předmět od Dobré Konopí.cz
Potvrzením objednávky souhlasíte s odesláním osobních údajů, včetně základních informací o zdravotním stavu. Tyto jsou bezpodmínečně chráněny podmínkami pro ochranu osobních údajů. Vámi dosažené výsledky můžete sdružovat do připravované aplikace pro vyhodnocování účinnosti. Exkluzivní vstup do dotazníku bude realizován přes prostředí webu po přihlášení. Program bude fungovat snad brzy. 
Také v roce 2023 bude zaslán produkt stovkám lidí, avšak žádostí jistě dorazí více. Pokud nebudete napoprvé vybráni, tak lze následovat pokyny z emailu a znovu přehodnotíme. Nespavost u mladých lidí lze ale řešit i zrychlením nohou při podvečerním běhu a zpomalením životního stylu :D 
Pokud je Vaše finanční situace normální a nestrádáte, tak produkt objednejte jako klasickou objednávku za peníze, kdy Vaše prostředky půjdou opět na CB Dios darem pro lidi, kteří si jej mohou těžko dovolit, či mají velkou spotřebu. Nikdy ale nelze šlápnout s olejem vedle, protože svojí podobou je jeho hodnota vždy přínosná :)