Otázky

— rostlina bez hranic —


Co firma to rozdílný produkt, tedy i odlišné dávkování. Důležité je, znát primárně kvalitu, sílu a poctivost výrobku. Poté přichází na řadu otázka, jak výrobek použít. Toto téma je velmi obsáhlé a komplikované. Proto vyžaduje podložené zkušenosti, dostatek informací a přehled o postupech přípravy produktů.

V sekci otázky tedy nabízíme snahu o zodpovězení vašich otázek. Není zde podmínkou odpovídat na otázky týkající se přímo našich produktů, tak se nás nebojte oslovit s obecnými dotazy o konopí nebo o nejvíce diskutovaném CBD - kanabidiolu. 

Ve formuláři prosím uveďte váš příběh, zdravotní stav a nejlépe i mnoho detailů, které mohou často napovědět kudy se ubírat. Email nemá sloužit ke stížnostem na vlastní trápení a bolesti, ale pokud si potřebujete v rozumné míře poplakat, tak vám rameno nabízíme :)

Rozhodně neočekávejte doporučení a obsáhlé rady, jak z encyklopedie. Nejsme odborníky na účinky konopí a nemáme patent na skvělé recepty dlouhověkosti, což nic nemění na tom, že jsme tu pro vás a co víme, to povíme.

Napište nám