O nás

— rostlina bez hranic —


Dobré Konopí má silný příběh, který na výrobcích všichni tolik milujeme. U nás nelze mít rovnou radost ze šťastného konce, protože tím se vytrácí jeho skutečný význam.

Od dob, kdy se nakupuje bez přímého kontaktu s producenty, lze prezentovat příběhy jako pohádkové a plné všech superlativ, která nás mají ubezpečit, že důvěřujeme ve správný výrobek. Pravý příběh, ale obsahuje hlavně ponaučení a to převážně z chyb. My v Dobrém Konopí si již 10 let při práci na polích i ve zpracovnách pečlivě všímáme, že jsme nadělali bezpočet chyb. Díky tomu se učíme a dokážeme vám dávat pouze to nejlepší, co momentálně zvládneme. 

Nebude se jednat o dokonalý produkt. Takový ani neexistuje. S námi se nepouštíte do pohádkových sfér nevídané kvality, s námi pouze jdete cestou rozumu a zodpovědnosti. Po celou dobu, kdy budete mít ve svých domácnostech naše výrobky, si můžete být jisti, že my budeme stále dělat chyby a stále se z nich i učit. Co ale slibujeme a co je pro nás pointou silného příběhu je to, že nebudeme stejné chyby opakovat a tím vždy bude vaše zásoba našich výrobků o kus lepší. Stačí? :)