O nás

Dobré Konopí má silný příběh, který na výrobcích všichni tolik milujeme. U nás nelze mít rovnou radost ze šťastného konce, protože tím se vytrácí jeho skutečný význam.

Od té doby, kdy můžeme nakupovat bez přímého kontaktu s producenty, se nám snaží prodejci prodat své pohádkové příběhy plné superlativ, které nás mají ubezpečit, že věříme ve správný produkt. Pravý příběh ale obsahuje hlavně ponaučení a to převážně z chyb. My v Dobrém Konopí si již deset let při práci na polích nebo ve zpracovnách pečlivě všímáme, že jsme udělali bezpočet chyb. Díky tomu se neustále učíme a dokážeme vám dávat pouze to nejlepší, co aktuálně zvládneme. 

Nebude se jednat o dokonalý produkt. Takový ani neexistuje. S námi se nepouštíte do pohádkových sfér nevídané kvality, s námi jdete pouze cestou rozumu a zodpovědnosti. Po celou dobu, kdy budete mít ve svých domácnostech naše výrobky, si můžete být jisti, že my budeme stále dělat chyby a stále se z nich budeme učit. Můžeme vám ale slíbit, že nebudeme stejné chyby opakovat a tím bude vždy vaše zásoba našich výrobků o kus lepší.