Velkoobchod

— rostlina bez hranic —


Jedním z největších problémů je, že máme malé skladové plochy. Nyní se dají obaly počítat na tisíce a vzhledem k tomu, že konopí má velký objem s relativně malou vahou, tak skladová hala o rozměrech přibližně 400 metrů čtverečních je malá. Palety plníme do výšky dvou metrů a jsou rozmístěny pouze s malými uličkami. Pokud bychom tedy vše, co máme skladem rozložili na jednu plochu, tak by to mohlo mít rozlohu zhruba poloviny sušického náměstí.

Vše bylo ručně sklizeno a než se z tohoto materiálu stane  finálový výrobek, tak je s ním mnohdy i zapotřebí manipulovat třeba i dvacetkrát.

Velkoobchodně vám nabízíme snad všechny frakce a stádia zralosti. Vše v BIO kvalitě a s akreditovanými certifikáty na obsahy kanabinoidů. Zákazníky pro velkoobchod vybíráme dle způsobu využití, množstevních potřeb, příjemnosti spolupráce, platební morálky a samozřejmě i nabízených cen. Umíme nabídnout i velmi levnou herbu a stále se všemi přednostmi BIO pěstebního procesu, ruční sklizně, pomalého sušení a dobrého skladování a to i v tunových odběrech. Jen s podmínkou férového přístupu zákazníka a úcty k lidské práci.