Stánek

— rostlina bez hranic —


Je velmi pravděpodobné, že se již známe. Po celých deset let jsme jezdili na mnoho evropských konopných veletrhů. Nejznámější je náš český Cannafest, kde jsme od samého začátku. Zde jsme vždy byli vidět a to díky objemnějším stánkům vyrobeným ze všech různých materiálů. Takový recyklační design :D  

Co ale možná nevíte je, že celou dobu se jednalo o značku Dobré Konopí. Ve všech katalozích jsme byli beze jména a nikdy se moc výrazně neprezentovali. Deset let nemáme vlastní vizitky, i když o ně byl vždy velký zájem. Vše má svůj vývoj a růst a nyní nastal čas se seznámit a vědět, jak se jmenujeme a na čem jsme v době ,,utajení,, pracovali.

V této sekci naleznete pár obrázků z předešlých akcí, ale do budoucna zde budou i akce připravované, kde se můžeme setkat, společně ochutnat nějaké další novinky či stálou kvalitní nabídku a kde můžeme prohodit i pár slov. Ve stánkovém prodeji jsme již o něco déle, než v konopném odvětví, takže získané zkušenosti jsou téměř zárukou. Tímto vám také nabízíme možnou spolupráci na vaší akci nebo na akci ve vašem okolí, kde si myslíte, že by se mohli naše výrobky objevit. Pokud vás něco napadá, tak nám napište na email dobre@dobrekonopi.cz a je možné, že se tam setkáme a vy budete za dobrý tip mlsat zdarma. 

Na viděnou na akci :)